Schüco Corona CT 70 HS

Plastikinių pakeliamų nustumiamų durų sistema Corona CT 70 HS ypač tinka terasoms, balkonams ir žiemos sodams. Dėl patogumą užtikrinančių ir energiją padedančių taupyti savybių, ši sistema tapo itin populiariu gaminiu.

Įmantrūs 3 kamerų plastiko profiliai, 70 mm bazinis profilio plotis bei aukštos kokybės stiklo paketai užtikrina šiuolaikiškų stumdomų sistemų Corona CT 70 HS puikias šilumos izoliavimo savybes. Termiškai atskirta pakeliamų ir nustumiamų durų slenksčio konstrukcija efektyviai užkerta kelią šaltų zonų susidarymui ant kambario grindų.

Corona CT 70 HS profilių sistemos privalumai:

  • Puikią šilumos izoliaciją užtikrina 3 kamerų, termiškai atskirtų profilių su poliuretano užpildu sistema
  • Profilių sistemos šilumos perdavimo koeficientas Uf = 1,8 W/(m2K)
  • Žemas slenkstis patogiam vaikščiojimui
  • Varčios profilių sandarinimui naudojamos aukštos kokybės EPDM jungiamosios tarpinės
  • Oro skverbtis atitinka 4 klasę pagal DIN EN 12207 (C kategorija)
  • 8A klasės atsparumas smarkiam lietui pagal DIN EN 12208
  • Galime pasiūlyti didelę dizaino įvairovę ir platų spalvų pasirinkimą aliuminio paviršių apdirbimui
  • Gaminiams suteikiama 5 metų garantija

Energijos taupymas

Puikias šilumos izoliavimo savybes užtikrina 3 kamerų, termiškai atskirtų profilių su poliuretano užpildu, sistema. Pakeliamų ir nustumiamų durų slenkstis sukonstruotas taip, kad išorinė ir vidinė dalys būtų termiškai izoliuotos viena nuo kitos, todėl nesusidaro šalta zona kambario grindyse. Naujoviška sandarinimo tarpinių sistema papildomai garantuoja didžiausią įmanomą apsaugą nuo vėjo ir smarkaus lietaus bei optimalią garso izoliaciją.

Saugumas

Didelių matmenų durų saugumui teikiama ypatinga reikšmė. Pasiteisinusios užrakinimo sistemos atitinka aukščiausius saugos nuo įsilaužimo reikalavimus.

Komfortas

Norint atidaryti pakeliamas ir nustumiamas duris beveik nereikia jokios jėgos – jos tyliai atveria kelią į balkoną, terasą ar sodą. Mėgaukitės šviesia ir erdvia žiemos sodo atmosfera Jūsų nuosavame būste bei galimybe laisvai, be kliūčių patekti į lauką. Išsirinkite iš Jums priimtiniausią konstrukcijos tipą: su viena judančia ir viena fiksuota varčia arba su dviem slankiojančiais elementais, įskaitant ir atvertimo funkciją. Galima įrengti erdvų praėjimą centrinėje dalyje arba vaikščioti pro šonines slankiojančias varčias. Keturių varčių konstrukcija padeda paversti terasą atvira gyvenamosios zonos erdve ir gali būti naudojama kaip vartai į sodą.

Dizainas

Elegantiška, šviesi ir erdvi stiklo konstrukcija su grakščia Corona CT 70 HS sistema atsiveria naujas perspektyvas, kuriant Jūsų būsto dizainą. Siūlome Jums platų spalvų ir apdailos komponentų pasirinkimą, kuriuos galite rinktis ir atskirai vidui bei išorei.

MENU