Sapa paviršiaus padengimas

Siūlomas didžiausias Šiaurės Europos šalyse aliuminio paviršiaus padengimo būdų pasirinkimas. Paviršiaus padengimo būdas priklauso nuo pageidaujamos spalvos ir norimo galutinio rezultato.
Pagrindiniai padengimo būdai:

Anodavimas

Elektrolizės būdu aliuminio paviršius padengiamas oksido sluoksniu. Šis sluoksnis sustiprina metalo paviršių, kuris tampa atsparus mechaniniam dėvėjimuisi, UV radiacijai ir žalingam aplinkos poveikiui. Anodavimasužtikrina spalvos ir blizgesio ilgaamžiškumą. Galimos anodavimo spalvos: natūraliaianoduotaaliuminio spalva,anoduotabronzos spalva (iki juodos spalvos) ir „nerūdijančio plieno” spalva.

Dažymas

Norint užtikrinti reikiamą dažomo paviršiaus kokybę yra svarbu, kad profilių paruošimas, dažų užnešimas bei dažomo paviršiaus džiovinimas – „fermentavimas” – būtų atlikti teisingai. Šiuo metu miltelinis dažymas yra labiausiai paplitęs aliuminio profilių dažymo metodas. Miltelinis dažymas garantuoja beveik neribotą spalvų pasirinkimą. Ieškant tinkamiausios spalvos galima rinktis iš RAL ir NCS spalvų palečių.

Kiti padengimo būdai:

„Decoral”

Dažant Decoral būdu, spalvai gali būti suteikiamas įvairus dekoratyvinis raštas: pvz. akmens- granito, marmuro; įvairūs medžio raštai – pušies, ąžuolo, buko, tiko medžio, kitos „Decoral” spalvos. Visos „Decoral“ spalvos yra atsparios UV spindulių radiacijai ir gali būti naudojamos derinant su milteliniu dažymo būdu.

Besikeičianti Sapa Fusion spalva

Unikalų spalvų patirtis Sapa Fusion yra unikalus miltelinis dažymas kuris leidžia architektams praplėsti dizaino ribas. Šis produktas – tai aukštos kokybės chameleono spalvų pigmentai, kurie keičia spalvą priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Efektas matomas ant dažytų aliuminio profilių ir spalvų keitimas nuo mėtų žalios į tamsiai violetinę, priklausomai nuo kampo, atstumo ir apšvietimo.

MENU