Nestandartiniai gaminiai

Nestandartinių formų langai iš plastiko

Tam, kad būtų patenkinti mūsų pačių išrankiausių klientų norai ir kūrybinės idėjos įsirenginėjant jaukius, saugius, originalaus stiliaus namus, INNO SYSTEM siūlo įvairiausių nestandartinių formų gaminius, kurie gali būti paruošti pagal individualų kliento užsakymą.

Išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkančius langus su reikiamu skaičiumi varstomų dalių iš didelio formų pasirinkimo:

 • Arkinius
 • Trikampius
 • Trapecinius
 • Apvalius
 • Rombo formos
 • Kitos geometrinės formos, pagal individualų Jūsų projektą

Nestandartinių formų langas su profilio lenkimu

Tai gražaus užapvalinto dizaino gaminys, sukurtas sudėtingo gamybos proceso metu naudojant specialių priemonių reikalaujantį matavimą ir profilio lenkimą. Tokiu būdu pagaminami senovinį dizainą arba šiuolaikiško pastato individualumą pabrėžiantys arkiniai langai.

Vienos ar dviejų dalių trapecijos formos langas

Pastogėse, dėl stogo nuožulnumo, suformuojamos trapecijos formos angos. Trapecinių langų matavimas ir gamyba yra sudėtingesni, nei standartinių langų. Nepaisant to, INNO SYSTEM gali įgyvendinti net pačius įmantriausius Jūsų architektūrinius reikalavimus, pasiūlydama optimalų kainos ir kokybės santykį.

Langas trikampis su dviejų ar vienos dalies varčia

Dažniausiai gaminami nevarstomi trikampio formos langai. Tačiau pasitelkus pažangias gamybos technologijas, INNO SYSTEM pagamins varstomus trikampius langus, atitinkančius Jūsų individualius poreikius.

Vertikalios orlaidės

Modernios, šiuolaikinės, tradicinės orlaidės laikomos saugiu ir patikimu patalpų vėdinimo būdu. Nors tokios orlaidės kartais nepagrįstai laikomos pasenusiu sprendimu, jos, ventiliavimo našumu, kol kas dar nėra pralenktos.

Pro didesnę tradicinių vertikalių orlaidžių vėdinimo angą patenka daugiau oro. Tokiu būdu užtikrinamas puikus patalpų vėdinimas ir maksimali apsauga nuo langų rasojimo, nes patalpose nesikaupia drėgmė. Palikti atidarytą langą ir taip vėdinti patalpas yra nesaugu. Tačiau tradicinės orlaidės yra itin geras pasirinkimas pirmo aukšto patalpoms, nes jas galima paliktibesivėdinančias, nebijant padidintos įsilaužimo rizikos. Nuolatinei oro kaitai patalpose užtikrinti siūlome vertikalias orlaides.

Kadangi šiltas oras kyla, o šaltas leidžiasi, patalpoje, kurioje nėra priverstinės ventiliacijos, vertikalios orlaidės yra nepralenkiamos pagal oro vėdinimo efektyvumą. Kai žiemą pravėrus langą pernelyg šalta, gali prisnigti ar prilyti, vertikalios orlaidės tampa nepakeičiamos. Šios patikimos ir labai tvirtos orlaidės montuojamos su apsauginėmis grotelėmis nuo lietaus ir įsilaužimo bei tinklelių nuo vabzdžių. Papildomos tarpinės garantuoja itin gerą sandarumą.

Vertikalios orlaidės naudojimo principas yra tas pats, kaip ir senų „tarybinių“ orlaidžių. Ši orlaidė montuojama kairėje arba dešinėje lango pusėje pasirinktinai.

Kodėl verta rinktis INNO SYSTEM siūlomas vertikalias orlaides?

 • Efektyvus vėdinimas ir tinkamo mikroklimato palaikymas
 • Padeda pašalinti vandens garų perteklių ir išvengti drėgmės kondensacijos ant stiklų bei šaltesnių vietų patalpos viduje
 • Puikiai tinka vėdinti patalpas žiemos metu arba lyjant lietui
 • Namus vėdinsite saugiai – pro orlaidžių groteles ir tinklelį į kambarį nepateks oro krituliai ar vabzdžiai
 • Modernios technologijos ir aukšta gaminių kokybė

Vidiniai ir išoriniai dekoratyviniai stiklo paketų dalinimai

Siekiant pabrėžti išskirtinį architektūros stilių ar įgyvendinti individualius pastato dizaino sprendimus, stiklinės konstrukcijų dalys gali būti dekoruojamos imitacinėmis juostelėmis. Priklausomai nuo profilių sistemos, plastiko arba aliuminio juostelės gali būti tvirtinamos stiklo paketo viduje arba klijuojamos stiklo išorėje. Dekoratyvinius dalinimus galima jungti tarpusavyje ir tokiu būdu išgauti stilingas ir įmantrias formas bei ornamentus. Galima rinktis iš skirtingo pločio imitacinių juostelių variantų.

Skandinaviški langai

Tai į pastato išorinę pusę atsidarantys langai, labai plačiai naudojami Skandinavijos šalyse. Dėl šios priežasties minėto tipo langų gamyba atitinka aukščiausio lygio skandinavišką standartą. Gaminame įvairių atidarymo tipų (atidaromi, prastumiami, perverčiami) langus.

MENU