Schüco Corona SI 82

Schüco Corona SI82 – naujoviška plastikinių langų sistema skirta reikliausiam vartotojui

Corona SI 82 plastikinių langų sistemose yra trys sandarinimo tarpinės ir įprastinė cinkuoto plieno armuotė.

Dėl pažangių technologijų ir didelės profilių įvairovės šiandien pasyvios žemos energijos namams tinkami langai gali būti pagaminti nebrangiai ir kartu gali atitikti aukščiausius kokybės reikalavimus. Šios sistemos su atramine guma parindas – 6 kamerų technologija. Siūlomi du originalūs Corona SI 82 varčių tipai – Rondo ir Classic, kurie pabrėš Jūsų pastato stiliaus individualumą.

Corona SI 82 profilių sistemos privalumai:

  • Profilių įstatymo gylis 82 mm
  • Mažas plotis žvelgiant iš priekio (120 mm)
  • Gilesnis įstatymas užtikrina didesnį saugumą
  • Galima pasirinkti pusapvalę arba klasikinę lygią varčią
  • 6 kamerų profilių sistema užtikrina itin aukšto lygio izoliacines savybes
  • Trys sandarinimo plokštumos optimaliai saugo nuo vėjo, lietaus ir triukšmo
  • Baltų profilių sidabro pilkumo tarpinės užtikrina akies nerėžiančią išvaizdą
  • Švelnios formos tenkina didžiausius harmoningų architektūrinių sprendimų reikalavimus
  • Priklausomai nuo profilių derinio galima pasiekti 0,9 W/(m²K) Uw koeficientus
  • Gaminiams suteikiama 5 metų garantija

Pasirinkus Corona Si 82 plastikinius langus, lyginant su standartiniais langais, esant tokiam pat šiluminės apsaugos lygiui konstrukcijose būna 30% daugiau stiklo paviršiaus – atitinkamai į patalpą patenka 30% daugiau šviesos.

Energijos taupymas

Rėmo profilyje esančios šešios oro kameros užtikrina geras šiluminės izoliacijos savybes – tokias apie kurias anksčiau nebuvo įmanoma nė pasvajoti, nepritaikius daug kainuojančių papildomų priemonių. Pakeitę savo senus langus į naujus, energiją taupančius langus, sunaudosite iki 19% mažiau energijos negu anksčiau. Kartu Jūs sumažinsite į aplinką išmetamo CO2 kiekį.

Saugumas

Energiją taupantys langai yra ne tik šiuolaikiškų, elegantiškų formų, bet ir labai patikimi. Jie puikiai saugo Jūsų privačias gyvenimo valdas. Perimetru einantys plieno sutvirtinimai ir didesnis negu vidutinis montavimo gylis, suderintas su giliai viduje esančiais apkaustais, saugiai įtvirtintais į plieną, užtikrina aukštus saugumui keliamus reikalavimus.

Komfortas

Energiją taupančiuose languose montuojamos trys nepriklausomos sandarinimo tarpinės, kurios papildomai suteikia patikimą apsaugą nuo triukšmo bei klimato poveikio.

Dizainas

Naudojant naujovišką langų ir rėmų technologiją, energiją taupančiuose plastikiniuose languose pavyksta derinti modernias langų konstrukcijas ir puikiausias šilumos izoliavimo savybes. Elegantiškas ir siauras rėmas leidžia patekti į Jūsų patalpas daug dienos šviesos ir suteikia erdvumo. Langų plotą galima padidinti iki 30% kartu nenusižengiant aukštiems šilumos reikalavimams.

Pasirinkus įvairias profilių laminavimo plėveles, kurių spalva gali būti panaši į RAL paletės spalvas ar medžio imitaciją pavyks Jūsų namo fasadui papildomai suteikti išskirtinio individualumo.

MENU