Schüco Corona CT 70 AS Plus

Schüco Corona CT 70 AS Plus – plastikiniai langai su aliuminio apdaila iš išorės

Kaip optimaliai realizuoti planuojamą statybos darbą, kad rezultatas būtų ir gražus, ir nebrangus? Pasirinkite sistemą Corona CT 70 Plus ir tikrai liksite patenkinti rezultatu.

Plastikinių langų sistemos su išorėje esančia aliuminio apdaila atitinka itin aukštus estetinius reikalavimus ir pastato fasadui suteikia originalumo. Corona CT 70 Plus viduje yra 5 kamerų technologijos universali plastikinių langų sistema, išsiskirianti aukšto lygio šilumine izoliacija.

Corona CT 70 AS Plus profilių sistemos privalumai:

  • Rėmo plotis 73,5 mm
  • Aplinkos poveikiui itin atspari aliuminio apdaila yra puikus šiuolaikiško dizaino akcentas
  • Viduje ilgaamžiai plastiko paviršiai, kuriuos lengva prižiūrėti
  • Galima rinktis sidabro pilkumo arba juodos spalvos tarpinę
  • Priklausomai nuo profilių derinio ir stiklų galima pasiekti nuo U=1,3 W/(m2K) Uw iki U=1,1 W/(m2K) rodiklius, kai naudojami standartiniai stiklai
  • Suderinama su Schüco žiemos sodų ir aliuminio fasadų konstrukcijomis
  • Gaminiams suteikiama 5 metų garantija

 

Energijos taupymas

Energijos taupymo atžvilgiu Sistemos Corona CT 70 Plus profiliai teikia tuos pačius privalumus kaip ir Corona CT 70 sistemos profiliai. Profilio išorėje esantis aliuminio paviršius kaip papildomas dizaino elementas suteikia fasadui naujų akcentų ir dėl atsparaus paviršiaus padidina pastarojo patvarumą.

Saugumas

Tvirti plieniniai rėmo ir varčios profiliai garantuoja itin gerą langų stabilumą bei patvarumą. Visi apkaustai komplektuojami su perimetru einančia plienine armuote, todėl jie yra patikimi, saugūs ir patvarūs.

Komfortas

Pasirinkus šį variantą, Jums tampa prieinami visi pasiteisinusios plastikinių langų sistemos Corona CT 70 privalumai. Dvi sandarinimo gumos užkerta kelią skersvėjui net ir tuomet, kai lauke siaučia stiprus vėjas. Be to, šiandien naudojami optimalaus skaidrumo stiklo paketai praleidžia nepalyginamai daugiau šviesos.

Dizainas

CoronaCT 70 Plus sistemos langai išsiskiria elegantiškomis linijomis ir siaurais profilių kontūrais. Norėdami pabrėžti patalpų vidaus ir išorės individualumą, galite rinktis vieną iš daugelio spalvų variantų. Paryškinti fasado stilių padės siūlomų spalvinių sprendimų įvairovė ir papildoma galimybė tarpusavyje derinti rėmo bei varčiosspalvų parinkimą. Kiekvienas variantas suteikia Jums visišką asmeninės saviraiškos laisvę.

MENU