Plastikiniai Langai KBE

Plastikiniai langai reikliems užsakovams

Optimalus kainos ir kokybės santykis bei ypač geros šilumos sulaikymo savybės lemia, jog renkantis langus vieni populiariausių yra plastikiniai langai.

INNO SYSTEM gali Jums pasiūlyti platų aukščiausios kokybės plastikinių langų pasirinkimą.

Stiklas stiklui nelygu

Mūsų pasirinkti stiklo paketai gaminami pagal pažangiausią technologiją, užtikrinančią visišką stiklo skaidrumą, itin gerą šviesos laidumą ir apsaugą nuo šalčio, karščio, triukšmo arUVspindulių. Greta standartinių stiklo paketų, kuriuose naudojami du stiklai ir vienas tarpas tarp stiklų, galima rinktis iš daugybės įvairių papildomų dangų bei tarpą užpildančių medžiagų, leidžiančių stiklui atlikti papildomas funkcijas.

Kaip pavyzdį galima paminėti šilumą taupančius trijų stiklų, dviejų kamerų stiklo paketus. Papildomai pasirinkus du naujos kartos selektyvinius stiklus, galima pasiekti šilumos perdavimo koeficientą 0,5 W/(m2K). Taip pat šilumą taupantys stiklo paketai gali būti užpildomi argono, kriptono, SF6 dujomis bei jų mišiniais. Šiluminių savybių pagerinimui, stiklo paketai gaminami su plastikiniais rėmeliais. Taip pat savo klientams galime pasiūlyti saugius laminuotus, grūdintus, armuotus stiklus arba priešgaisrinius stiklus.

Lango varstymo mechanizmai

Savo langams gaminti pasirinkome vienus geriausių Europoje vokiškus „Siegenia“ apkaustus, pasižyminčius stabilumu, patikimu bei ilgaamžiškumu.

Kodėl verta rinktis INNO SYSTEM plastikinius langus?

  • Optimalus kainos ir kokybės santykis
  • Puikios garsinės ir šilumos izoliacijos savybės
  • Didelė įvairių spalvų ir profilių dizaino pasiūla
  • Išbandyta profilių kokybė
  • Patikimi „Siegenia“ apkaustai
  • Naujos kartos stiklo paketai
  • Lygus slenkstis balkonų ir terasų durims

Susisiekite su arčiausiai Jūsų esančiu mūsų produkciją siūlančių partneriu ir sužinokite daugiau apie Jus dominančius plastikinius langus.


Pasirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias plastikinių langų sistemas iš pateikto mūsų gaminamų langų aprašymo sąrašo.

MENU