Schüco AWS 70.HI

Schüco AWS 70.HI – universalaus panaudojimo langas, atitinkantis aukštus kokybės reikalavimus.

Itin geri šilumos izoliacijos rodikliai, stabilumas ir universalaus panaudojimo galimybės – privalumai, dėl kurių aliuminio langų sistema Schüco AWS 70.HI plačiai naudojama naujai statomuose ir renovuojamuose pastatuose.

Be to, šiai kokybiškai ir energiją taupančiai sistemai būdingi nenuginčijami aliuminio privalumai: ilgaamžiškumas, stabilumas, lankstumas, grakštus vaizdas, ir gausybė skirtingų dizaino variantų. Visais šiais privalumais pasižymi ir didelių matmenų langai.

Schüco AWS70.HI profilių sistemos privalumai:

  • Profilio plotis 70 mm
  • Puikios termoizoliacinės savybės, kai įstatymo gylis 70 mm: Uf – 1,6 W/(m²K)
  • Gausus varstymo variantų pasirinkimas
  • Praplėsta izoliacinė zona, apšiltinta su jungiamuoju poliuretano užpildu
  • Integruota centinė guma, sudaryta iš izoliuotų kamerų
  • Galima derinti su Schüco durų programomis
  • Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas
  • Gaminiams suteikiama 5 metų garantija

 

Energijos taupymas

Pasirinkę Schüco profilių sistemos AWS 70 HI gaminius, turėsite puikią šilumos izoliacjią, kuri leis Jums taupyti vertingą energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Puikų Uf reikšmės vidurkį, lygų 1,6 W/m2K, esant baziniam 70mm profilio pločiui, pasiekti leido išplėsta izoliacinė zona, naujos kartos stiklo pluošto izoliatoriai su šiltinamąja medžiaga ir optimizuotas centrinės gumos profilis.

Saugumas

Bazinis 70 mm profilio plotis padeda užtikrinti gerą lango konstrukcijos stabilumą. Integruota nematoma furnitūra, uždarymo kontrolės mechanizmas ir unikalūs Schüco TipTronic apkaustai yra puikus būdas papildomai padidinti savo namų saugumą.

Priklausomai nuo naudojamųapkaustųir stiklų, visi langai, kuriųvarčiosyra su laipteliu, atitinka net iki WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.

Komfortas

Mažesni rėmų, varčių bei skersinių profilių matmenys garantuoja gerą estetinį vaizdą ir į Jūsų namus pateks pastebimai daugiau šviesos.

Dar vienas privalumas – lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją, kad namuose būtų šilta ir jauku.

Tam, kad lango teikiamas komfortas kuo tiksliau atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius, galima rinktis įvairius atidarymo variantus. Pasiūlysime paslėptus novatoriškus Schüco TipTronic apkaustus, dėl kurių lango varstymas tampa itin patogus. Langai atidaromi, uždaromi ir užrakinami automatiškai, paspaudžiant mygtuką ant lango rankenos ar naudojantis išoriniu valdymo pulteliu.

Dizainas

Naujoviški, paslėpti mechaniniai apkaustai Schüco AvanTec leidžia naudoti neįprastai siaurus profilių pločius (nuo 51 mm) ir turėti dideles varčias (iki 130 kg svorio). Be to, galima rinktis vienos plokštumos varčias, į išorę atveriamas varčias, o sunkiems, dideliems langams – rankenėle atveriamus ar atverčiamus variantus.

Dėl savo bazinio profilio pločio, kuris siekia tik 70 mm, sistema Schüco AWS 70. HI pasižymi universaliu panaudojimu. Be to, ji nesunkiai derinama su Schüco durų konstrukcijomis.

MENU