Schüco AWS 65

Įdomiam dizainui pritaikyta Schüco AWS 65 aliuminių langų sistema pasižymi variantų gausa.

Nesvarbu ar pastatas naujas, ar renovuojamas – bazinė serija Schüco AWS 65 leis Jums pasirinkti vienos plokštumos varčią arba į išorę atveriamą varčią, priklausomai nuo architektūrinių reikalavimų. Daugelio įdomių idėjų pagrindą sudaro didelis sisteminių variantų pasirinkimas ir platus aksesuarų asortimentas.

Tai kokybiška, termoizoliuota plataus panaudojimo aliuminio langų sistema, pasižyminti nenuginčijamais aliuminio privalumais: ilgaamžiškumu, stabilumu, siaurais matomais rėmo pločiais bei dizaino variantų gausa. Visos šios savybės būdingos ir labai didelių matmenų langams.

Schüco AWS 65 profilių sistemos privalumai:

  • Geros šiluminės izoliacijos savybės, kai įstatymo gylis 65mm: Uf – 2,2 W/(m²K)
  • Išorinio rėmo profilių plotis žvelgiant iš priekio nuo 51mm
  • Statinių profiliai, kurių pločiai žvelgiant iš priekio nuo 76mm iki 250mm
  • Varčios rėmų profilių plotis žvelgiant iš priekio nuo 33mm
  • Gausus varstymo variantų pasirinkimas
  • Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas
  • Galima derinti su Schüco durų programomis
  • Gaminiams suteikiama 5 metų garantija

Energijos taupymas

Schüco AWS 65 pasižymi pagerinta šilumos izoliacija, esant baziniam 65 mm profilio pločiui: koeficiento Uf vidurkis, lygus 2,2 W/(m2K), leidžia taupyti energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Šio rezultato buvo įmanoma pasiekti praplėtus izoliuotą zoną ir optimizavus vidurinę tarpinę tuščiavidurėje kameroje.

Saugumas

Integruota nematoma furnitūra, uždarymo kontrolės mechanizmas ir unikalūs Schüco Tip Tronic apkaustai yra puikus būdas papildomai padidinti savo
namų saugumą. Priklausomai nuo naudojamų apkaustų ir stiklų, visi langai, kurių varčios yra su laipteliu, atitinka net WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.

Komfortas

Varčių bei skersinių profilių matmenys garantuoja galimybę turėti didelį stiklo plotą. Taip į Jūsų namus pateks pastebimai daugiau šviesos.

Dar vienas privalumas – lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją, kad namuose būtų šilta ir jauku.

Kad lango teikiamas komfortas kuo tiksliau atitiktų Jūsų poreikius, galima rinktis įvairius lango atidarymo variantus.

Pasiūlysime paslėptus novatoriškusSchücoTipTronicapkaustus, dėl kurių lango varstymas tampa itin patogus. Langai atidaromi, uždaromi ir užrakinami automatiškai, paspaudžiant mygtuką ant lango rankenos ar naudojantis išoriniu valdymo pulteliu.

Dizainas

Su bazine Schüco AWS 65 profilių sistema galėsite įgyvendinti patrauklius langų dizaino sprendimus, atitinkančius Jūsų individualius reikalavimus.

Naujoviški, paslėpti mechaniniai apkaustai Schüco AvanTec užtikrina vizualiai nepriekaištingas linijas ir tuo pačiu itin siaurą profilių plotį, žvelgiant iš priekio (nuo 51 mm). Galima rinktis didelių matmenų varčias, kurių svoris siekia iki 130 kg.

MENU