Schüco AWS 65 be barjero – balkonų ir terasų durims

Tik 20 mm aliuminiai arba plastikiniai slenksčiai be barjero – tai patikimas sprendimas balkonų ir terasų durims.SchücoAWS65 aliuminio langų sistemos leidžia įgyvendinti praktiškus atveriamų-atverčiamų langų sprendimus.

Schüco AWS 65 be barjero profilių sistemos privalumai:

  • 20 mm slenkstis be barjero balkonų ir terasų durims
  • Geros šiluminės izoliacijos savybės, kai įstatymo gylis 65 mm: Uf – 2,2 W/(m²K)
  • Suderinama su Schüco AWS 65 ir AWS 70.HI
  • Galimi įvairūs varstymo tipai
  • Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas
  • Gaminiams suteikiama 5 metų garantija

Energijos taupymas

Schüco AWS 65 pasižymi pagerinta šilumos izoliacija, esant baziniam 65 mm profilio pločiui: koeficientoUfvidurkis, lygus 2,2 W/(m2K), leidžia taupyti energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Šio rezultato buvo įmanoma pasiekti praplėtus izoliuotą zoną ir optimizavus vidurinę tarpinę tuščiavidurėje kameroje.

Saugumas

Integruota nematoma furnitūra, uždarymo kontrolės mechanizmas ir unikalūsSchücoTipTronicapkaustai yra puikus būdas papildomai padidinti savo namų saugumą. Priklausomai nuo naudojamų apkaustų ir stiklų, visi langai, kuriųvarčiosyra su laipteliu, atitinka net WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.

Komfortas

Dar vienas privalumas – lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją, kad namuose būtų šilta ir jauku.

Dizainas

Su bazine Schüco AWS 65 profilių sistema galėsite įgyvendinti patrauklius langų dizaino sprendimus, atitinkančius Jūsų individualius reikalavimus.

MENU