Balkono stikinimas

Balkonų stiklinimas – maksimaliai išnaudotos būsto erdvės bei jaukumo galimybės

Šiais nuolatinio skubėjimo laikais, kai vis ieškome nors trumpų atokvėpio valandėlių ir stengiamės rasti ramų poilsio kampelį namuose, ypač efektyviu ir parankiu sprendimu tampa balkono stiklinimas, kuris padeda ne tik maksimaliai išnaudoti jūsų būsto erdvę, bet ir suteikia papildomo komforto, šilumos, ramybės bei saugumo. Įstiklintas balkonas puikiai apsaugo nuo nepageidaujamų aplinkos teršalų, triukšmo, kritulių, vėjo bei įsilaužėlių, o taip pat tarnauja kaip papildoma jauki erdvė gaiviame ore poilsiui prie arbatos puodelio, kaip nedidelis darbo kambarys ar netgi kaip jūsų gyvenamojo kambario pratęsimas, gaunamas apjungus balkoną ir kambarį. Balkono stiklinimas – taip pat puikus sprendimas tiems, kas nori namuose įsirengti nedidelį ir šiltą žiemos sodą, kuriame ištisus metus akį džiugintų gėlės.

INNO SYSTEM balkono langų asortimente rasite ne tik standartines, bet irkampiniųbei užapvalintų balkonų stiklinimo konstrukcijas, o taip pat įvairias įmontuojamas orlaides papildomai patalpų ventiliacijai.

Suteikite savo būstui daugiau šilumos, erdvės ir jaukumo, pasirinkę labiausiai jūsų poreikius atitinkantį balkono stiklinimo būdą:

 • Balkono stiklinimas stumdomomis aliuminio konstrukcijomis
 • Balkono stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis

Balkono stiklinimas stumdomomis aliuminio konstrukcijomis

Vis labiau populiarėjantis, paskutines mados ir grožio tendencijas diktuojantis būdas įstiklinti balkoną lengvomis aliuminio langų sistemomis. Pagrindinis šių konstrukcijų prioritetas – tai itin grakštūs, ploni ir dailūs aliuminio rėmeliai, kuriuose įstatyti ant bėgelių stumdomi stiklai atrodo ne tik labai elegantiškai ir gražiai, bet ir ženkliai taupo balkono erdvę, nes jos neužima į vidų darinėjami langai. Toks balkono stiklinimas apsaugo erdvę nuo aplinkos teršalų, vėjo, šiukšlių, kritulių, o specialūs sandarinimo šepetėliai ir vandens nubėgimo kanalai neleidžia drėgmei patekti į balkono vidų. Aliuminio konstrukcijomis stiklinto balkono langus lengva ne tik darinėti, bet ir prižiūrėti. Be to – aliuminis yra itin patvarus ir ilgaamžis, todėl ši stiklinimo sistema taps jūsų ilgalaike ir sėkminga investicija į jūsų būsto gerovę.

Dėl aliuminio konstrukcijų garso ir šilumos izoliavimosavybių, šis balkono stiklinimas pasirenkamas tuomet, kai prioritetas visų pirma yra teikiamas maksimaliam erdvės išnaudojimui ir dizaino grožiui, tuo pačiu norint apsisaugoti nuo teršalų, vėjo ir kritulių.

Balkono stiklinimas aliuminio konstrukcijomis ir jo privalumai:

 • Šiuolaikinis grakštus dizainas
 • Siauras rėmo profilis bei stumdomos konstrukcijos dalys suteikia daugiau erdvės (balkonų Tipai gali būti 2-jų, 3-jų ir 4-ių dalių)
 • Aliuminio konstrukcijomis stiklintas balkonas padidina saugumą ir sumažina įsilaužimo tikimybę
 • Apsaugo nuo vėjo, dulkių, šiukšlių, sniego, lietaus
 • Standžios, ilgalaikės ir patvarios konstrukcijos
 • Naudojant aukštas technologijas, į slankiojantį rėmą įmontuojamos rankenėlės, kurios neišsikiša iš rėmo ir nekliūna
 • Pagal poreikius klientas gali pasirinkti stiklinimą 4,6 mm storio stiklu

Balkono stiklinimas plastikinių langų konstrukcijomis

Vienas populiariausių ir efektyviausių būdų suteikti patalpai papildomos šilumos, ramybės ir saugumo – tai balkono stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis. Plastiko konstrukcijos balkonai puikiai apsaugo nuo lietaus, sniego, dulkių, šiukšlių, vėjo, o svarbiausia – pasižymi itin gera garso ir šilumos izoliacija, kurią daugelis klientų išnaudoja kaip galimybę pratęsti gyvenamąjį plotą, apjungus balkoną ir kambarį į vieną patalpą.

Pasirinkę balkono stiklinimą plastikiniais langais, turite nuspręsti, kiek ir kokie langai jūsų pageidaujamoje konstrukcijoje turėtų varstytis, o taip pat išsirinkti jų varstymo tipą. INNO SYSTEM siūlo kelis skirtingus varstymo tipus: stumdomi, atidaromi, atverčiami arba atidaromi ir atverčiami langai. Taip pat galite pasirinkti kampinius ar užapvalintus balkono langus bei įvairias orlaides, padidinančias oro cirkuliacijos patogumą, o itin triukšmingoje vietoje esančioms patalpoms įstiklinti Inno System siūlo specialius garso izoliacinius stiklo paketus bei kitusinovatyvius sprendimus.

Balkono stiklinimas plastikinių langų konstrukcijomis ir jo privalumai:

 • Itin geros garso ir šilumos izoliacijos savybės, kurios ne tik užtikrina didesnę ramybę, bet ir padeda taupyti lėšas šildymo sezono metu
 • Plastikiniais langais įstiklintas balkonas padidina saugumą ir sumažina įsilaužimo tikimybę
 • Estetiškas ir gražus dizainas
 • Patogus naudojimas ir lengva priežiūra
 • Galimi įvairūs langų varstymo tipai: atidaromi, atverčiami, atidaromi- atverčiami ir stumdomos konstrukcijos langai
 • Pagal poreikius klientas gali pasirinkti stiklinimą vienu stiklu arba stiklo paketu

 


Susisiekite su artimiausiu mūsų produkciją siūlančių partneriu ir sužinokite daugiau apie Jus dominantį balkono stiklinimą.

MENU