Apie UAB Inno System

Itin užimtoje plastikinių bei aliumininių langų, lauko durų, stumdomų durų, žiemos sodų bei fasadų rinkoje šiuo metu yra daugybė įmonių, siūlančių šios srities gaminius. Vieni jų akcentuoja naudojamas naujausias technologijas ir aukščiausią gaminių kokybę, kiti – tarptautinius sertifikatus ar prieinamas kainas, treti – tiesiog nuoširdų ir kokybišką dėmesį kiekvienam klientui. Taigi, kaip nepasiklysti renkantis tinkamiausią langų ir durų gamintoją bei partnerį? Viskas paprasta! Rinkitės įmonę INNO SYSTEM, kuri ne tik sugeba savo komandoje apjungti aukščiausią kvalifikaciją bei keliolikos metų patirtį turinčius specialistus, bet gali pasiūlyti kiekvieno kliento poreikius atitinkančius produktus bei gali pasigirti visais aukščiau išvardintais gamintojų prioritetais.

INNO SYSTEM:

  • Aukščiausia gaminių kokybė, kurią užtikrina Europos lyderių tiekiamos žaliavos bei aukščiausios kvalifikacijos INNO SYSTEM specialistų gamybinis darbas
  • Ilgametę patirtį turinčių profesionalų komanda
  • Išskirtinis langų, durų, fasadų bei žiemos sodų dizainas, saugumas ir komfortas
  • Dideli gamybos pajėgumai
  • Atsakingas gamintojas ir patikimas partneris

 

Vizija – tapti inovatyvia ir gerai žinoma plastikinių ir aliumininių langų gamintoja, kurios vardas būtų siejamas su kokybiškomis paslaugomis bei aukščiausiais standartais.

Misija – naudojant pažangiausias technologijas ir užtikrinant visapusišką teikiamų paslaugų kokybę siekti nuolatinio augimo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkose. Užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą būnant patraukliu darbdaviu ir skatinant partnerystę.

MENU